Your search results
domy energooszczędne poznań - ikona

DOMY ENERGOOSZCZĘDNE – PROPONOWANE ROZWIĄZANIA PK CONSTRUCION

nowoczesne energooszczędne domy ikona

NOWOCZESNE BUDOWNICTWO

Nowoczesne domy PK Construction zbudowane są z wyjątkowo trwałych i sprawdzonych materiałów, ponadto charakteryzują się ciekawą bryłą, otwartymi przestrzeniami oraz maksymalną funkcjonalnością i estetyką.

BEZPIECZEŃSTWO

W ramach bezpieczeństwa Państwa domu – proponujemy videofon oraz monitoring dokoła posiadłości z możliwością podglądu i sterowania przez internet. Zadbaj o bezpieczeństwo Twoje i Twoich najbliższych.

POMPA CIEPŁA

Pompa ciepła powietrzna z  zasobnikiem, która odpowiada za podgrzanie wody oraz c.o wraz z pompą gruntową i wymiennikiem gruntowym obniżą koszty eksploatacji Twojego domu a w gorącym lecie zapewni orzeźwiający chłodek.

rekuperacja

REKUPERACJA

Rekuperacja czyli wentylacja z odzyskiem ciepła oraz klimatyzacja kanałowa w całym domu (bez brzydkich splitów na ścianach). Proponujemy odkurzacz centralny, który zaoszczędzi Twój cenny czas przy sprzątaniu i komfort mieszkania w domu.

aranżacje ogrodów ikona

OTOCZENIE DOMU

Oferujemy wjazd wykonany ze słupków z cegły ręcznie formowanej, bramę dwuskrzydłową otwierana na pilot, furtkę, miejsce na kosz oraz dojazd z kostki brukowej. Ogród zaprojektowany i zaaranżowany przez profesjonalną projektantkę architektury krajobrazu.

dom pod klucz

DOM POD KLUCZ

W naszej ofercie znajdziecie Państwo możliwość wykończenia domu pod klucz wraz z bezpłatnym doradztwem projektantki wnętrz. Zapraszamy również do obejrzenia gotowych domów na sprzedaż lub domów w tracie budowy.

inteligentny dom

INTELIGENTNY DOM

Nowoczesny dom to komfort i bezpieczeństwo, dostarczone przez współczesne, sprawdzone technologie. Zastosuj pełną kontrolę nad Twoim otoczeniem, zadbaj o swoje indywidualne potrzeby. Poznaj możliwości inteligentnych instalacji w Twoim domu i ciesz się możliwościami.

solary lub kolektory słoneczne ikona

ENERGIA SŁOŃCA

Wykorzystaj energię słońca i postaw na niezależność energetyczna domu przy rosnących cenach prądu lub zapewnij sobie ciepłą wodę na ok 8 miesięcy w roku. Zapytaj fachowca jakie warunki są najbardziej korzystne, zanim zakupisz działkę na wymarzony dom.

indywidualny projekt domu

INDYWIDUALNY PROJEKT

Zbudujemy Twój dom na podstawie wybranego przez Ciebie projektu z możliwością dokonania w nim drobnych zmian. Możemy również zaprojektować całkowicie indywidualny, nowoczesny projekt domu według Twoich wytycznych i naszych sugestii.

Przykładowe projekty domów

Projekt PK1

Projekt PK2

Compare Listings